Webdesign Česká Lípa - Tvorba www stránek

Jsme progresivní společnost zaměřující se na tvorbu profesionálních webových stránek, které budou reprezentovat Vaši firmu na internetu. Klademe důraz na moderní trendy, precizní grafiku a kvalitní kód. Zároveň dbáme na klientský komfort, a proto je součástí našich webů i přehledná a uživatelsky přívětivá administraci.

DomůNabídkaTvorba www stránek

NABÍDKA

Uživatelé napsali

bq-o

Se službami Vaší firmy jsem byl velmi spokojen... operativně jste vyřešili moje "problémy". V případě, že budu potřebovat něco kolem www stránek, určitě Vás budu zase kontaktovat.

ZEPS s.r.o.

 

Vytváříme osobní i firemní internetové stránky a prezentace. Vše se přizpůsobuje konkrétní potřebě a požadavkům klienta. A to i webdesign. Proto doporučujeme bezplatné osobní setkání u zákazníka, na kterém probereme jeho přání a představy a domluvíme podrobnější náležitosti projektu. Více viz Průběh spolupráce.
Vytvářené www stránky jsou během výstavby přístupné na testovací adrese, kde je může zákazník sledovat a připomínkovat jejich vývoj, což vede k dosažení maximální spokojenosti.
Stránky jsou vždy validní (dodržení standardů kódování W3C) a použitelné ve všech vyhledávačích (Internet Explorer, FireFox, Netscape, Opera...).
Hotový web optimalizujeme pro internetové vyhledavače (SEO), což Vám zajistí lepší pozice stránek při vyhledávání.
Ke stránkám může být zhotoven i redakční systém pro správu obsahu (CMS). Více viz Redakční systém.

 

Grafický návrh

Grafický návrh je velmi důležitý, proto velmi dbáme na Vaše požadavky a vše spolu několikrát prokonzultujeme, aby stoprocentně vyhovoval. V dnešním marketingu je velmi důležité se nějak odlišit od konkurence a s tím souvisí určitě i design stránek. Grafický návrh se vždy snažíme maximálně přizpůsobit Vaší firemní identitě (barvám, logu, atd) a službám Vaší firmy.pastelky

 • První dojem na zákazníka
 • Lidé si zapamatují vzhled a vracejí se
 • Zvyšuje důvěru ve Vaší firmu
 • Zvyšuje celkovou image firmy

 

Kódování a programování www stránek

V dnešní době je kódování internetových stránek komplikovanou záležitostí. Musí se brát ohled na mnoho pravidel a zákonitostí, aby byly Vaše stránky kompletně dokonalé. Naše firma vše realizuje s maximální precizností a respektuje nejmodernější pravidla a trendy internetového marketingu.

Velký důraz klademe na:

 • 100% validitu kódu - to znamená, že stránka maximálně odpovídá mezinárodním standardům
 • Optimalizace pro všechny verze internetových prohlížečů - často se setkáváme s weby, kdy je kód optimalizován pouze pro jeden prohlížeč. Zbytečně se tak vlastník dobrovolně okrádá minimálně o 4tvrtinu svých zákazníků.
 • 100% optimalizace pro vyhledávače
 • Přehledná struktura
 • Obsah stránky je dostupný a čitelný
 • Informace jsou srozumitelné a přehledné
 • Ovládání stránky je jednoznačné a pochopitelné