Webdesign Česká Lípa - Tvorba www stránek

Jsme progresivní společnost zaměřující se na tvorbu profesionálních webových stránek, které budou reprezentovat Vaši firmu na internetu. Klademe důraz na moderní trendy, precizní grafiku a kvalitní kód. Zároveň dbáme na klientský komfort, a proto je součástí našich webů i přehledná a uživatelsky přívětivá administraci.

DomůProjektyObec Jestřebí (okres Česká Lípa)

Projekty

Uživatelé napsali

bq-o

Se službami Vaší firmy jsem byl velmi spokojen... operativně jste vyřešili moje "problémy". V případě, že budu potřebovat něco kolem www stránek, určitě Vás budu zase kontaktovat.

ZEPS s.r.o.

 

Obec Jestřebí (okres Česká Lípa)

Jestřebí, dříve německy též Habstein, je obec v Libereckém kraji, ležící 9 km jihovýchodně od okresního města Česká Lípa a 6 km severozápadně od města Doksy. Dnešní obec je nástupcem původního městečka Krušina, které leželo přímo na úpatí hradního kopce a dodnes se z něj dochovala jen uprostřed hřbitova stojíci zvonice původního, později rovněž zaniklého kostela. Do obce Jestřebí spadají místní části Újezd, Podolec, Pavlovice a Popelov.

 

Last modified on Tuesday, 29 October 2013 10:01
Rate this item
(1 Vote)

Related items

  • Penzion na kopečku
    Nově zrekonstruovaný PENZION NA KOPEČKU Vám poskytne ubytování prvotřídní kvality v klidném prostředí města Česká Lípa. Objekt je nově zrekonstruován. Najdete zde čtyři příjemné pokoje a jeden rodinný apartmán. Pokoje…
    Read more...
Login to post comments