Webdesign Česká Lípa - Tvorba www stránek

Jsme progresivní společnost zaměřující se na tvorbu profesionálních webových stránek, které budou reprezentovat Vaši firmu na internetu. Klademe důraz na moderní trendy, precizní grafiku a kvalitní kód. Zároveň dbáme na klientský komfort, a proto je součástí našich webů i přehledná a uživatelsky přívětivá administraci.

DomůProjektyE-Shop - Autovespa Česká Lípa s.r.o.

Projekty

Uživatelé napsali

bq-o

Se službami Vaší firmy jsem byl velmi spokojen... operativně jste vyřešili moje "problémy". V případě, že budu potřebovat něco kolem www stránek, určitě Vás budu zase kontaktovat.

ZEPS s.r.o.

 

E-Shop - Autovespa Česká Lípa s.r.o.

Firma Autovespa vznikla v roce 1991 jako obchodní sdružení a byla mezi prvními tohoto druhu v České Lípě. Začínali jsme prodejem náhradních dílů na Škodu 105,120,130 a postupem doby se díly rozšířily na Favorita a Felicii. V roce 1995 se obchodní sdružení rozdělilo a firma byla vedená jako fyzická osoba Anděla Patková – Autovespa.

V roce 2003 došlo k poslední změně na společnost s ručením omezeným a firma se tak ustálila na názvu Autovespa Česká Lípa s.r.o. Již od počátku se firma věnovala prodeji náhradních dílů na vozy Škoda nyní rozšířené o další nové typy a u toho také zůstalo. Postupem času se přibíral a rozšiřoval další sortiment.

Mezi tím se také zrekonstruovala celá prodejna, protože stávající prostory už nestačily a byly nevyhovující.

V roce 1998 jsme se stali prodejci a zástupci přileb Lazer a řadu let jsme také velkými prodejci žárovek NARVA.

Nyní objednáváme i některé díly na cizí vozy a zákazník má u nás opravdu široký výběr co se týče druhů zboží.

 

Last modified on Tuesday, 29 October 2013 10:10
Rate this item
(1 Vote)
Login to post comments